Триммер для тела Philips Series 3000 BG3017/01
Фото 13 |
Philips Series 3000 BG3017/01 |
|
Вологозахищений та компактний бездротовий триммер для тіла та інтимних зон з ергономічним корпусом. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2024 року, орієнтований на вимогливих користувачів-чоловіків, які віддають перевагу якісній побутовій техніці від перевірених часом європейських брендів. Підійде для активного використання. Головка пристрою оснащена запатентованими округленими кінчиками та гіпоалергенною сіткою, які захищають шкіру від порізів та садна при голінні.
Фірмова конструкція дозволяє захоплювати та підрізати волоски, що ростуть у різних напрямках (для густого волосся рекомендується попереднє вирівнювання за допомогою комплектного двостороннього гребеня заввишки 3 мм). Таким чином, триммер Philips Series 3000 BG3017/01 може обробляти навіть найчутливіші ділянки тіла, дозволяючи повністю видаляти волосся довжиною до 0,5 мм без прямого контакту різальних крайок зі шкірою. Міцний пластиковий корпус з прогумованим покриттям зручно лягає в руку і не вислизатиме з мокрої руки. Вологозахист дозволяє застосовувати триммер у душі та очищати його голівку промиванням. Енергію для роботи пристрою дає вбудований Ni-MH акумулятор, заряду якого достатньо на 50 хв. активної автономності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Series 3000 BG3017/01
Усі ціни 24 →Тример Philips BG3017/01 | 1 599 грн. |
Тример для тіла Philips Series 3000 BG3017/01 | 1 599 грн. |
PHILIPS BG3017/01 | 1 536 грн. |
Тример Philips Bodygroom Series 3001 для тіла та інтимних зон чорний (BG30 | 1 599 грн. |
PHILIPS BG3017/01 | 1 528 грн. |