Машинка для стрижки Braun Series 5 HC5010
Відео 7Фото 4 |
Braun Series 5 HC5010 |
|
Надійний і функціональний тример від торгової марки Braun, головним чином призначений для виконання чоловічих зачісок різної довжини. З одного боку, виріб можна зарахувати до відносно недорогих сучасним моделям, з іншого — вона може похвалитися привабливим дизайном і розширеним набором можливостей. Так, техніка одягнена в повністю вологозахищений корпус і володіє спеціалізованою функцією «вбудований пилосос» — мається на увазі наявність розташованого під лезами вакуумного пилососа, який всмоктує більшість зрізаних волосся в окремий резервуар.
Виробники забезпечили модель тільки однієї робочої насадкою, але при цьому передбачена можливість регулювання висоти зрізу в діапазоні від 3 мм (найменша позиція) до 24 мм (максимальний варіант). Модельну стрижку таким пристроєм не виконаєш, але найпоширеніші серед чоловіків варіанти забезпечити вона з відносною легкістю. Леза виготовлені з нержавіючої сталі — це один з найбільш поширених варіантів, який відрізняється високою міцністю і надійністю. Braun HC-5010 працює від акумулятора, повна зарядка якого потребує 8 год, після чого пристрій може без зупинки пропрацювати протягом 50 хв. Подібне робить модель також оптимальним вибором в різного роду подорожах, адже, серед іншого, виробником передбачена можливість перемикання напруги, що часто буває необхідно при візити в інші країни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 HC5010
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки Braun HC-5010 | 1 499 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC 5010 | 1 799 грн. |
Машинка для стриження Braun HC5010 | 1 799 грн. |
Машинка для стрижки BRAUN HairClip HC5010 | 1 499 грн. |
Braun HairClip HC5010 HairClipHC5010 | 1 499 грн. |
Машинка для стрижки BRAUN HC5010 81517336 | 2 399 грн. |
- робота від мережі та акумулятора; - вологозахищений корпус; - нержавіюча сталь. - не виявив. Валентин К.: користуюся Braun Series 5 HC5010 кілька місяців |
Стильна і практична
Зовнішній вид машинок для стрижки Braun Hair Clipper 5000 відзначений престижною нагородою в сфері дизайну Red Dot Design Award. Модель виконана в чорному кольорі з блакитними вкрапленнями (у цьому ж кольорі виконана і єдина комплектна насадка).
Прилад не тільки красивий, але і практичний: прогумовані вставки гарантує зручний і надійний хват, а вологозахищений корпус дозволяє очищати модель прямо під струменем води з крана. Разом з Braun HC-5010 користувач також отримує очищувальну щіточку і масло для змащування.
Гострі леза і просте налаштування довжини стрижки
Машинка оснащена сталевими самозаточуються ножами, що покликане забезпечити довговічність використання без втрати гостроти лез. Регульований гребінь дозволяє задати потрібну довжину стрижки в діапазоні 3 – 24 мм з кроком до 3 мм, При цьому система Memory SafetyLock залишає останню використовувану установку, так що додаткові маніпуляції при подальшій експлуатації зводяться до мінімуму.
Для моделювання контурів зачіски та отримання мінімальної довжини стрижки (близько 0,5 мм) допустимо використовувати Braun HC-5010 без гребеня.
Дротової і бездротової режим
Працює машинка від подвійного акумулятора, дає 50 хвилин автономності. Якщо потрібна безперервна експлуатація, то після розрядки АКБ можна підключити модель до розетки і продовжити роботу.
Прилад оснащений універсальним зарядним пристроєм Smart plug. Воно автоматично перемикає напруга, тобто здатний працювати в мережах від 100 до 230 В, що стане в нагоді, наприклад, в дальніх поїздках.
Недоліком Braun HC-5010 є тривалий час зарядки акумулятора (8 годин). В іншому машинка відмінно підходить для домашнього використання, як для своєї помірної ціни, радує простотою догляду і елегантністю дизайну.
Вибір машинок для стрижок, звичайно, дуже великий, є з чого вибирати. Трохи вивчивши виробників, прочитавши безліч відгуків, зупинилися на машинці для стрижки від Braun. Дизайн дуже гарний, виглядає сучасно. Корпус вологозахищений та виконаний з якісного пластику. У руці тримати машинку дуже зручно, корпус прогумований, так що вона не ковзає. І вона, до того ж легка, за стрижку рука не втомлюється. Працює вона від мережі та від акумулятора, що дуже зручно, можна брати із собою у поїздки. Зручний регулювальник висоти насадки на корпусі, максимальна довжина стрижки 24 мм. Заряду вистачає на кілька стрижок, що заряджається 8 годин. Машинка стриже добре, не висмикує і не тягне волосся, немає дискомфорту при стрижці. Також, комусь цікаво, ця модель підходить і для стрижки бороди. Машинку можна повністю мити, що є величезним плюсом!
Загалом машинка класна. Braun – бренд, якому можна довіряти. Батько подарунком дуже задоволений. Служить уже майже рік, працює як нова. Машинка якісна, проста у використанні, без будь-яких наворотів і хороша ціна.