Електробритва Braun Series 5 51-W1600s
Фото 6 |
Braun Series 5 51-W1600s |
|
Продуктивна бездротова сіткова електрична бритва з акумуляторним живленням, трьома незалежно підвішеними ріжучими елементами і знімною насадкою-тримером BodyGroomer для гоління тіла. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, є однією з моделей сімейства Braun Series 5. Може використовуватися для швидкого сухого і комфортного вологого гоління. Орієнтована на широке коло користувачів, які ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом.
Підтримує технологію AutoSense, яка забезпечує незмінно високу продуктивність незалежно від щільності та жорсткості щетини, що зрізається. Електрична бритва Braun Series 5 51-W1600S оснащена головкою з системою MicroComb, що передбачає незалежне підвішування двох сіток, що голять, SensoFoil і розташованого між ними тримера MiddleTrimmer. Вона гарантує постійний контакт із шкірою, що особливо важливо на ділянках складного рельєфу. Головка з сітками та тримером швидко кріпиться на бритві за допомогою запатентованої системи EasyClick. Очищення сіток/тримера можна виконувати промиванням водою. Акумулятор заряджається за 1 годину та забезпечує до 50 хв активної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 51-W1600s
Усі ціни 36 →Электробритва Braun Series 5 51-W1600s | 3 849 грн. |
Електробритва Braun Series 5 51-W1600s | 4 299 грн. |
Електробритва Braun Series 5 51-W1600s | 4 259 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-W1600s BLACK/WHITE | 4 499 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-W1600s BLACK / WHITE Wet&Dry 81770286 | 4 499 грн. |