Електробритва Braun Series 5 51-R1000s
Відео 1Фото 6 |
Braun Series 5 51-R1000s |
|
Ефективна і ергономічна бездротова електрична бритва з продуктивною сітковою бриючою системою, що включає дві рухомих ріжучих сіткових елементи і міні-тример. Завдяки вологозахищеній конструкції, ця модель адаптована для гоління не тільки сухим, але й вологим способом. Більше того, Ви можете не обмежуватись тільки кремами чи гелями, але голитися навіть під проточною водою у душі.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, є однією з найбільш доступних моделей сімейства Braun Series 5. Залежно від щільності щетини, вбудована автоматика AutoSense підвищує або знижує потужність двигуна, заощаджуючи час користувача та зберігаючи заряд акумулятора. Електрична сіткова бритва Braun Series 5 51-R1000s має надійну конструкцію з незалежним підвішуванням двох сіток, що голять, SensoFoil і розташованим між ними тримером MiddleTrimmer. Таке компонування забезпечує оптимальний контакт зі шкірою, у тому числі на ділянках складного рельєфу. Завдяки системі EasyClean голку для гоління можна очищати не знімаючи її, а просто промиваючи струменем води. Li-Ion акумулятор заряджається за 1 годину та забезпечує до 50 хв активної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 51-R1000s
Усі ціни 30 →Електробритва Braun Series 5 51-R1000s | 3 426 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-R1000s | 3 149 грн. |
Електробритва Braun Series 5 51-R1000s black/red | 3 499 грн. |
Електрична бритва Braun Series 5 51-R1000s | 3 740 грн. |
BRAUN SERIES 5 51-R1000S | 3 398 грн. |
Модификації Braun Series 5 51-R1000s
Ціни на Braun Series 5 51-R1000s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 51-M1000s | від 3 149 грн. | 36 пропозицій | ||
Braun Series 5 51-B1000s | від 3 149 грн. | 31 пропозиція | ||
Braun Series 5 51-R1000s | від 3 149 грн. | 30 пропозицій |