Машинка для стрижки Panasonic ER-SC60-S803
Фото 5 |
Panasonic ER-SC60-S803 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic ER-SC60-S803
Триммер для бороды и усов Panasonic ER-SB60-S803 | 7 329 грн. |
Тример для бороди та вусів Panasonic ER-SB60-S803 | 7 323 грн. |
Машинка для стрижки Panasonic ER-SC60-S803 | 7 162 грн. |
Машинка для стрижки Panasonic ER-SC60-S803 | 7 168 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →