Фотоэпилятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL3233
Відео 5Фото 8 |
Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL3233 |
|
Датчик SensoAdapt сканує тон шкіри та автоматично адаптує інтенсивність світла перед кожним спалахом. У комплекті чохол для зберігання, стандартна насадка, для точної фотоепіляції, широка насадка та бритва Venus Smooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL3233
Усі ціни 35 →Фотоепілятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL3233 | 11 549 грн. |
Фотоепiлятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3233 | 11 813 грн. |
Фотоепілятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL3233 | 10 799 грн. |
Фотоэпилятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3233 81765519 | 13 999 грн. |
Фотоепілятор Braun PL3233 | 13 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →