Фотоэпилятор Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054
Відео 8Фото 10 |
Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054 |
|
Фотоепілятор компанії Braun допоможе позбавитися небажаного волосся по всьому тілу: за словами виробника, видиме зменшення кількості волосся відбувається всього через 4 тижні. При цьому пристрій дбає про те, щоб видалення було не тільки ефективним, але й безпечним. По-перше, на вибір є цілих 10 режимів інтенсивності, у тому числі два максимально делікатних. По-друге, датчик SensoAdapt із захистом від УФ-випромінювання 80 разів на секунду зчитує тон шкіри та автоматично підлаштовує під нього інтенсивність світла.
Крім того, Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054 видає до 125 спалахів за хвилину (кожні 0.5 секунди), таким чином допомагаючи не пропускати окремі ділянки шкіри. Прослужить модель своєму власнику довго: ресурс лампи складає 400 тисяч спалахів, а це близько 22 років проведення процедур для тіла. Приємним бонусом стане наявність косметички для зберігання та транспортування приладу, а також бритви Venus Extra Smooth у комплекті постачання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054
Усі ціни 41 →Фотоепiлятор Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL 5054 | 17 389 грн. |
Фотоепілятор Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5054 | 10 549 грн. |
Фотоепілятор Braun PL5054 | 17 999 грн. |
Фотоэпилятор Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL 5054 81765550 | 17 999 грн. |
BRAUN PL5054 | 11 900 грн. |