Телевізор BRAVIS 24K5000H
Фото 8
BRAVIS 24K5000H
24 "32 "
2024 рік
Екран:24 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:помічник
Всі характеристики
Характеристики 24K5000H
Колір
Розмір діагоналі24 "
Операційна системаAndroid TV 11
Дисплей
Матриця*VA
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Яскравість200 кд/м²
Час відгуку11.5 мс
Мультимедіа
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Audio
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Bluetooth
Google Assistant
Роз'єми
HDMI2 шт.
Версія HDMIv 1.4
ВходиUSB-A
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність45 Вт
Габарити (ШхВхГ)553x370x144 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)553x333x86 мм
Вага2.5 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRAVIS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRAVIS.
Купити BRAVIS 24K5000H
Телевізор BRAVIS 24K5000H
Офіційний партнер BRAVIS
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Smart телевізор Bravis 24K5000H
Smart телевізор - діагональ 24", роздільна здатність HD (1366x768), Smart-TV, операційна система: Android 11.0, Wi-Fi, вбудована пам'ять: 8 Гб, оперативна пам'ять: 1Гб. Особливі функції: підсвітка Direct LED, аудіосистема Dolby Audio/Dolby+Sound surround, голосовий пошук. VESA: 200х100 мм, HDMI, USB, AUX. Типи тюнера: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S... ще, DVB-S2, Аналоговий. Сумарна потужність звуку 4 Вт, споживана потужність 45Вт. Гарантійний термін 12 місяців. Енергетична етикетка.