Телевізор Liberton LTV-24H01AT 24 "
Liberton LTV-24H01AT 24 "
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Liberton LTV-24H01AT 24 "
Усі ціни 13 →Телевізор Liberton LTV-24H01AT | 5 499 грн. |
Телевизор Liberton LTV-24H01AT | 5 499 грн. |
Телевизор 24" Liberton ltv-24h01at led hd 1366x768 60Hz, Smart tv, Android | 5 117 грн. |
Liberton LTV-24H01AT | 5 060 грн. |
Телевизор 24" Liberton LTV-24H01AT LED HD 1366x768 60Hz, Smart TV, Android | 5 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Liberton LTV-24H01AT
Ціни на Liberton LTV-24H01AT |
---|---|---|---|---|
Liberton LTV-24H01AT 24 " | від 4 799 грн. | 13 пропозицій | ||
Liberton LTV-32H01AT 32 " | від 5 840 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →