Телевізор Grunhelm 24H300-T2 24 "
Grunhelm 24H300-T2 24 "
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Grunhelm 24H300-T2 24 "
Усі ціни 12 →Телевізор Grunhelm 24H300-T2 | 4 320 грн. |
Телевізор Grunhelm 24H300-T2 | 4 187 грн. |
Телевизор Grunhelm 24H300-T2 | 4 174 грн. |
Телевизор Grunhelm 24H300-T2 | 4 536 грн. |
Телевізор 24, Non-Smart tv - 24h300-t2, hd (grunhelm) | 4 116 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Grunhelm 24H300-T2
Ціни на Grunhelm 24H300-T2 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm 24H300-T2 24 " | від 3 888 грн. | 12 пропозицій | ||
Grunhelm 32H300-T2 32 " | від 4 623 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →