Кавоварка Breville Prima Latte VCF045X сріблястий (VCF045X-01)
Відео 10Фото 5 |
Breville Prima Latte VCF045X сріблястий сріблястий червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Breville 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Breville.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Breville Prima Latte VCF045X сріблястий
Усі ціни 12 →Кавоварка Breville PrimaLatte VCF045X | 10 436 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Breville PrimaLatte VCF045X | 8 516 грн. |
Кавоварка рожкова BREVILLE VCF045X Prima Latte Срібна | 8 930 грн. |
Breville Prima Latte VCF045X | 11 562 грн. |
Breville Prima Latte VCF045X | 8 106 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Breville Prima Latte VCF045X
Ціни на Breville Prima Latte VCF045X |
---|---|---|---|---|
Breville Prima Latte VCF045X сріблястий | від 8 106 грн. | 12 пропозицій | ||
Breville Prima Latte VCF046X червоний | від 8 106 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →