Мотошина Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H
Шини Bridgestone G-853 130/80 R17 65H | 7 744 грн. |
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H 06208 | 7 158 грн. |
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H | 7 584 грн. |
Модификації Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H
Ціни на Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G853 120/70 R18 59W | від 14 771 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63H | від 5 842 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G853 130/70 R18 63V | від 6 903 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G853 130/80 R17 65H | від 7 158 грн. | 3 пропозиції |