Вантажна шина Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K
Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 162 K |
|
Якісна японська автогума для важких напівпричепів та причепів, задіяних у далекомагістральних перевезеннях вантажів. Центральний сегмент протекторного малюнка моделі складений із трьох суцільних ребер жорсткості хвилеподібної форми. Їхня нерозривна структура сприяє поліпшенню курсової стійкості, визначає рівномірність зносу та великий експлуатаційний ресурс до стирання протектора.
Для підвищення зносостійкості між каркасом та брекером шини передбачається додатковий гумовий потовщений шар. Ламелі різної глибини в блоках протектора Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K виступають як додаткові зчіпні кромки з мокрим і слизьким дорожнім полотном. А для ефективного відведення водних мас та снігової шуги у моделі передбачається наявність чотирьох об'ємних аквадренажних каналів. Масивні блоки в плечах покришки підвищують стійкість під час руху в поворотах і захищають шину від різноманітних зовнішніх пошкоджень. Приємним бонусом у моделі є можливість відновлення протекторного малюнка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Купити Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 16 →Bridgestone R168 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 21 079 грн. |
Bridgestone R168 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 20 240 грн. |
Bridgestone R168+ (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 19 177 грн. |
BRIDGESTONE Вантажна шина BRIDGESTONE R168 Plus (причепна) 385/65R22.5 160 | 21 329 грн. |
Вантажна шина BRIDGESTONE R168 Plus (причепна) 385/65R22.5 160K | 20 446 грн. |
Модификації Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K
Ціни на Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K | від 19 177 грн. | 16 пропозицій | ||
Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K | від 20 149 грн. | 3 пропозиції |