Вантажна шина Uniroyal TH 50 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal TH 50 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal TH 50 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Uniroyal TH50 (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 22 128 грн. |
Uniroyal TH50 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR "3PMSF" | 20 830 грн. |
Грузовые шины Uniroyal TH50 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 1002425721 | 22 574 грн. |
Uniroyal TH50 (причіпна) 385/55 R22.5 160K | 20 730 грн. |
Uniroyal TH50 причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 401930 | 21 143 грн. |
Вантажні шини Uniroyal TH50 (причіпна) 385/55 R22.5 160K | 23 066 грн. |