Садовий стовпчик Brille PL-18/80 (34-233)
Brille PL-18/80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille PL-18/80
Вуличний ліхтар Brille PL-18/80 IP54 E27 (34-233) | 3 450 грн. |
Садово-парковий світильник стовпчик Brille чорного кольору з білим плафоно | 3 450 грн. |
Вуличний ліхтар садово-парковий наземний IP54 PL-18/80 E27 Brille Аксесуар | 3 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →