Лампочка Xiaomi Yeelight Smart LED Filament Bulb (YLDP12YL)
Відео 4Фото 7 |
Xiaomi Yeelight Smart LED Filament Bulb |
|
Можливість роботи з сервісом IFTTT. Наявність встановлених режимів освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Smart LED Filament Bulb
Усі ціни 7 →Розумна лампочка Yeelight Smart Filament Bulb E27 (YLDP12YL) YLDP12YL | 599 грн. |
Yeelight Розумна лампочка Yeelight Smart Filament Bulb E27 (YLDP12YL) YLDP | 599 грн. |
Розумна-лампочка Yeelight Smart Filament Bulb E27 (YLDP12YL) | 599 грн. |
Смарт-лампочка Yeelight Smart Filament Bulb E27 YLDP12YL | 599 грн. |
Yeelight Smart Filament Bulb E27 (YLDP12YL) SmartFilamentBulbE27(YLDP12YL) | 599 грн. |
Розумна лампочка Yeelight Smart Filament Bulb E27 (YLDP12YL) (200100020347 | 599 грн. |
Wi-fi лампа Yeelight E27 (YLDP12YL) | 675 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →