Настільна лампа Brille SL-58
Фото 7 |
Brille SL-58 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille SL-58
Усі ціни 6 →Настільна світлодіодна лампа на прищіпці Brille SL-58 LED 5W BL (32-010) | 1 350 грн. |
Настільна світлодіодна лампа на прищіпці Brille SL-58 LED 5W WH (32-011) | 1 350 грн. |
Настільна світлодіодна лампа на прищіпці Brille SL-58 LED 5W GR (32-012) | 1 350 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці на прищіпці SL-58 5 Вт BL Brille 32-010 | 1 350 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці на прищіпці SL-58 5 Вт GR Brille 32-012 | 1 350 грн. |
Настільна лампа на гнучкій ніжці на прищіпці біла SL-58 5 Вт ВтН Brille 32 | 1 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →