Корм для кішок Brit Care Kitten Healthy Growth and Development 2 kg
Відео 1Фото 2 |
Brit Care Kitten Healthy Growth and Development 2 kg |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Купити Brit Care Kitten Healthy Growth and Development 2 kg
Усі ціни 21 →Сухий корм Brit Care Cat Gf Kitten HGrowth & Development для кошенят 2 кг | 770 грн. |
Сухой корм Brit Care Cat Gf Kitten HGrowth & Development для котят 2 кг (8 | 771 грн. |
Brit Care Cat GF Kitten Growth & Developmen з куркою та індичкою, 2 кг (85 | 770 грн. |
Сухий корм для кішок Brit Care Cat GF Kitten HGrowth and Development 2 кг | 770 грн. |
Гіпоалергенний і бюджетний
Чеський виробник Brit Care зарекомендував себе як хороший і відносно бюджетний варіант кормів преміумкласу. Корм для кошенят від 1 до 12 місяців Brit Care Crazy I am Kitten представлений як повнораціонний і гіпоалергенний. А це особливо важливо для деяких порід (наприклад, сфінкс) та враховуючи факт, що багато дітей схильні до харчової алергії. Також він підійде вагітним і годуючим кішкам.
Склад: баланс і якість
Основні інгредієнти — курка з рисом. Курки в цьому кормі 47 %: з них 25 % дегидрированной («збезводненої») і 22% курячого філе. На другому місці рис — одна з круп, дозволених кошенятам. Також у складі є лососевий і курячий жир, пивні дріжджі, овочі, фрукти, біотин, L-карнітин, фосфор, кальцій, натрій, магній, цинк, йод, вітаміни С, А, D3, Є. А також важливі для нервової системи омега-3 і омега-6 кислоти та мінеральні компоненти.
Особливості: «секретні» складові
Екстракт Юки Шідігера сприяє нормальній роботі травного тракту домашнього улюбленця, тому наявність його дуже похвально, а вітамін С, пребіотики і екстракт обліпихи зміцнюють імунітету. У кормі немає барвників, підсилювачів смаку, ароматизаторів, і це величезний плюс. Він не містить кукурудзи, сої та пшениці (вельми шкідливим і алергенних компонентів). Хоча запах корму деякі котовладельци розцінюють як досить різкий.
Розмір гранул корми розрахований на маленьке тварина, і деякі господарі голосять, що дуже вже маленький, і це незручно.
Модификації Brit Care Kitten Healthy Growth and Development
Ціни на Brit Care Kitten Healthy Growth and Development |
---|---|---|---|---|
Brit Care Kitten Healthy Growth and Development 400 g | від 184 грн. | 14 пропозицій | ||
Brit Care Kitten Healthy Growth and Development 2 kg | від 625 грн. | 22 пропозиції | ||
Brit Care Kitten Healthy Growth and Development 7 kg | від 2 290 грн. | 18 пропозицій |