Корм для кішок Monge Bwild Low Grain Goose 1.5 kg
Фото 4 |
Monge Bwild Low Grain Goose 1.5 kg 1.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Bwild Low Grain Goose 1.5 kg
Усі ціни 8 →Сухий корм для кішок Monge Cat Bwild Low Grain kitten з м'ясом гуски 1.5 кВага упаковки - 1.5 кг, Призначення - основне годування, для кошенят, Клас - біологічно відповідний, Вік - до 12 міс., Порода... ще- усі породи, Основні інгредієнти - гусак, Тип упаковки - пачка, Країна-виробник - Італія Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 663 грн. |
Корм Monge BWild Low Grain Kitten Oca сухий з м'ясом гуся для кошенят 1.5MONGE KITTEN BWILD LOW GRAIN GOOSE – повноцінний збалансований раціон з гусака для кошенят від 1 до 12 місяців. Гусак є джере... щелом легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 760 грн. |
Monge Сухий корм для кішок Monge Cat Bwild Low Grain kitten з м'ясом гуски+ 26 грн бонус, Вага упаковки - 1.5 кг, Призначення - основне годування, для кошенят, Клас - біологічно відповідний, Вік - до... ще12 міс., Порода - усі породи, Основні інгредієнти - гусак Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 663 грн. |
Сухий корм Monge Kitten BWild Low Grain Goose - сухий низькозерновий корм | 760 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий корм для кошенят Monge Cat Bwild Low Grain Kitten м'ясо гусака 1,5 к | 760 грн. | Продавець: AFP |
ще 3 пропозиції
Серія Monge Bwild
від 1 420 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 41 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець (26%), м'ясо індички, свиняча печінка, креветки (4%), морква, суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 840 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 4 647 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: олень, овочі, жир, злаки, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 860 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, м'ясо курки, жир, картопля, сочевиця, суперпреміум
від 980 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо гусака, клас: суперпреміум
від 663 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо гусака, жир, м'ясо курки, тапіока, жовтий горох, волокна гороху, суперпреміум
від 1 050 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо дикого кабана, клас: суперпреміум
від 850 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: тунець (38%), картопля (15%), свіже м'ясо курки (15%), жир (10%), суперпреміум
від 1 250 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: олень, овочі, жир, злаки, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 650 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, жири, рис, злаки, овочі, ягоди, суперпреміум
від 4 950 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо оленя, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, свиняча печінка, морква, суха пульпа томата, суперпреміум
від 94 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
від 3 900 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо гусака, жир, м'ясо курки, тапіока, жовтий горох, волокна гороху, суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 42 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, м'ясо індички, свиняча печінка, свіжа морква, суперпреміум
від 1 300 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, картопля, горох, клас: суперпреміум
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: тунець (38%), картопля (15%), свіже м'ясо курки (15%), жир (10%), суперпреміум
Модификації Monge Bwild Low Grain Goose
Ціни на Monge Bwild Low Grain Goose |
---|---|---|---|---|
Monge Bwild Low Grain Goose 1.5 kg | від 663 грн. | 11 пропозицій | ||
Monge Bwild Low Grain Goose 10 kg | від 3 900 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 575 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 770 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: качка, суперпреміум
від 612 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 730 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курячий білок, м'ясо курки 14%, картопляні пластівці, горох, пташиний жир, суперпреміум
від 807 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 636 грн.
сухий корм, 1.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, рис, сухий білок індички, сухий рослинний білок, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: 26% зневоднена курка, рис, жир, ячмінь, горохове борошно, білок, суперпреміум
від 792 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
від 863 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, протеїни, риба, овочі, ягоди, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 785 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курячий білок, м'ясо курки 14%, картопляні пластівці, горох, пташиний жир, суперпреміум
від 440 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум