Корм для кішок Brit Hypoallergenic Cat 2 kg
Brit Hypoallergenic Cat 2 kg 0.4 кг2 кг |
|
Давати тварині тільки даний корм і воду протягом 6-8 тижнів. Не давати інших кормів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Hypoallergenic Cat 2 kg
Усі ціни 16 →Сухий лікувальний корм для котів з алергією Brit GF Veterinary Diets Cat H | 884 грн. |
Сухий корм Brit Gf Veterinary Diets Cat Hypoallergenic 2 kg для кішок при | 884 грн. |
Сухой корм Brit Gf Veterinary Diets Cat Hypoallergenic 2 kg для кошек при | 884 грн. |
Сухий корм Brit VetDiets беззерновий для котів Hypoallergenic з лососем та | 727 грн. |
Сухий корм Brit VetDiets беззерновий для котів Hypoallergenic з лососем та | 884 грн. |
ще 11 пропозицій
Показання:
- негативна реакція на корм з дерматологічними симптомами;
- частина терапевтичного підходу до дерматологічних проблем (алергія, атопічний дерматит і отит);
- негативна реакція на корм з симптомами з боку шлунково-кишкового тракту;
- частина терапевтичного підходу до порушення роботи шлунково-кишкового тракту (хронічна діарея, захворювання кишечника).
Модификації Brit Hypoallergenic Cat
Ціни на Brit Hypoallergenic Cat |
---|---|---|---|---|
Brit Hypoallergenic Cat 400 g | від 240 грн. | 7 пропозицій | ||
Brit Hypoallergenic Cat 2 kg | від 727 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →