Корм для собак Brit Dog Diabetes 400 g 1 шт
Закрити
Шапка
Brit Dog Diabetes 400 g |
|
Дієтичний повнораціонний корм для собак – контроль за рівнем глюкози при діабеті та гіперглікемії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Dog Diabetes 400 g 1 шт
Усі ціни 7 →Вологий корм для собак Brit Grain Free Veterinary Diet Diabetes при захвор | 155 грн. |
Консерва для собак Brit GF Veterinary Diets із захворюванням на цукровий дДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 157 грн. |
Консерва для собак Brit GF Veterinary Diets із захворюванням на цукровий д | 157 грн. |
Корм Brit VD Dog Diabetes вологий для собак із діабетом 400 грБеззерновий збалансований вологий корм-дієта з ягням і горошком для підтримання здоров'я під час лікування цукрового діабету... щев дорослих собак. Показання: Цукровий діабет Контролювання глюкози при стійкій гіперглікемії Хронічний коліт і діарея, спричинена чутливістю до клітковини Протипоказання: Цуценята Вагітні та лактуючі собаки Чому варто придбати? Корм оптимально збалансований за всіма показниками та дає змогу забезпечити повноцінне харчування для тварини при особливих потребах її організму Відрізняється високим вмістом легкозасвоювано Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 196 Поскаржитись | 157 грн. |
Консерва для собак Brit GF Veterinary Diets із захворюванням на цукровий дБеззернова ветеринарна дієта Повноцінний і збалансований дієтичний корм для собак, які хворіють на цукровий діабет. Показан... щеня: дієта підходить для собак, які страждають на цукровий діабет контроль глюкози у собак зі стійкою гіперглікемією контроль ваги у собак з діабетом коліт і діарея, спричинена чутливістю до клітковини Не підходить для: цуценят вагітних або годуючих собак ПЕРЕВАГИ: Без ризику виникнення алергії на глютен і з низьким глікемічним індексом для профілактики ожиріння Легкозасвоюван Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 157 грн. |
Вологий корм для собак Brit VetDiets Diabetes із захворюванням на цукровий | 155 грн. |
Вологий корм з ягням для собак із цукровим діабетом Brit GF Veterinary Die | 157 грн. | Продавець: Do.Little |
Серія Brit Veterinary Diet
від 770 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 4 544 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 4 120 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 662 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 735 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 810 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 260 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 678 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 784 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 250 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 938 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 236 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 511 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 240 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 162 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 153 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 176 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти 67% (курка), олії та жири, субпродукти, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 165 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо та субпродукти курки 62% (м'ясо, шлунки, серце, печінка, шийки), клас: суперпреміум
від 145 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 179 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум