Корм для кішок Brit Hypoallergenic Cat 400 g
Brit Hypoallergenic Cat 400 g 0.4 кг2 кг |
|
Давати тварині тільки даний корм і воду протягом 6-8 тижнів. Не давати інших кормів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Hypoallergenic Cat 400 g
Усі ціни 7 →Сухий лікувальний корм для котів з алергією Brit GF Veterinary Diets Cat H | 240 грн. |
Корм-дієта Brit VD Hypoallergenic Cat сухий для лікування харчових алергій | 240 грн. |
Сухий корм для кішок різного віку Brit VetDiets при харчовій непереносимос | 240 грн. |
Беззернова гіпоалергенна дієта з лососем і горохом для котів Brit GF Veter | 240 грн. |
Сухий корм для котів, що страждають на алергію Brit GF Veterinary Diets Ca | 240 грн. |
Сухий корм для котів Brit VetDiets Cat Hypoallergenic при харчовій алергії | 240 грн. |
Показання:
- негативна реакція на корм з дерматологічними симптомами;
- частина терапевтичного підходу до дерматологічних проблем (алергія, атопічний дерматит і отит);
- негативна реакція на корм з симптомами з боку шлунково-кишкового тракту;
- частина терапевтичного підходу до порушення роботи шлунково-кишкового тракту (хронічна діарея, захворювання кишечника).
Модификації Brit Hypoallergenic Cat
Ціни на Brit Hypoallergenic Cat |
---|---|---|---|---|
Brit Hypoallergenic Cat 400 g | від 240 грн. | 7 пропозицій | ||
Brit Hypoallergenic Cat 2 kg | від 770 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →