Корм для кішок Brit Premium Canned Chicken with Beef
Фото 3 |
Brit Premium Canned Chicken with Beef |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Canned Chicken with Beef
Вологий корм для котів Brit Premium by Nature 200г курка с яловичиною (859Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оплата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 81 грн. |
Вологий корм для котів Brit Premium by Nature 200г курка с яловичиною (859 | 81 грн. |
Вологий корм з куркою і яловичиною для дорослих котів (паштет) Brit Premiu | 99 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм для кішок Brit Premium by Nature Chicken with Beef з куркою т | 99 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Серія Brit Premium
від 1 180 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 431 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 319 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 521 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 099 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 2 011 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 92 грн.
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 1 488 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 193 грн.
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 822 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 1 388 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 38 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 1 904 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 306 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 479 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кукурудза, пшениця, рис, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 81 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 20% печінка, тельбухи, 2% горохове борошно, преміум
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% форель, 20% печінка, 15% куряче серце, тельбухи, 2% борошно, преміум
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 33% курка, 8% серце, тельбухи, 2% горохова мука, преміум
від 104 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибопродукти (лосось 5%, форель 5%), преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (мін. 4% курки, хв. 4% качки), злаки, преміум
від 100 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти (качка), олії та жири, мінерали, сушений чебрець, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, преміум
від 99 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (5% індички, 5% печінки), злаки, преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясопродукти (5% від кожного виду птиці), злаки, преміум
від 108 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички, олії, жири, мінерали, сушений чебрець, преміум