Корм для кішок Brit Premium Pouch Turkey Fillets 85 g
Brit Premium Pouch Turkey Fillets 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Pouch Turkey Fillets 85 g
Корм Brit Premium Turkey вологий з індичкою в соусі для дорослих котів 85Апетитний вологий корм у вигляді шматочків філе індички в соусі для дорослих котів. Смачне і поживне частування, що стане відмінним доповненням до основного раціону Вашого улюбленця. Чому варто придбати? На 82% складається з м'яса та продуктів тваринного походження, що забезпечує котам стабільне додаткове джерело протеїну Задовольняє потребу... щеулюбленця в поживних речовинах, допомагає збалансувати його основний раціон і тим самим поліпшити самопочуття Містить вітаміни D3, Е, цинк і йод, що сприятливо впливають на імунітет тварини і захищають її організм від небажаних захворювань Збагачений інуліном та пребіотиками, що покращують мікрофлору кишечнику і сприяють підтримці її балансу Включає в себе таурин - життєво важливу для котів амінокислоту, що відповідає за переварювання жирів, збереження гострого зору, здоров'я серця і нервових тканин улуюбленця З додаванням біотину для підтримки краси шерсті тварин Не містить барвників і консервантів. Типовий аналіз Компонент Вміст білки 8,5% жири 4,5% зола 2% клітковина 0,4% вологість 82% вітамін D3 250 МО вітамін E 100 мг Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 38 грн. |
Вологий корм зі шматочками з філе індички в соусі для котів Brit Premium C | 38 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм для кішок з філе індички в соусі Brit Premium Cat pouch 85 г | 39 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Вологий корм для кішок Brit Premium Cat 85 г (філе індички в соусі) (85956 | 45 грн. | Продавець: ВІХА |
Серія Brit Premium
від 1 180 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 431 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 099 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 521 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 92 грн.
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 2 011 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 193 грн.
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 1 488 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 822 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 38 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 1 388 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 306 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 1 904 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 98 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 479 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кукурудза, пшениця, рис, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% форель і рибні субпродукти, преміум
від 39 грн.
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: мясо и мясные субпродукты 45% (кролик 6%), овощи, преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 41 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, курка, курячий бульйон, мінерали, масло, петрушка, преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% лосось і рибні субпродукти, преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 42 грн.
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 8 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясопродукти (птиця 5%, кролик 5%), преміум
від 48 грн.
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, лосось, печінка, курячий жир, мінерали, преміум
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, яловичі серця, печінка, курячий жир, мінерали, преміум