Корм для кішок Brit Obesity Cat 400 g
Фото 9 |
Закрити
Шапка
Brit Obesity Cat 400 g 0.4 кг2 кг |
|
Після досягнення бажаної ваги продовжуйте застосування корму ще протягом 6 місяців.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Obesity Cat 400 g
Усі ціни 7 →Сухий лікувальний корм для котів з надмірною вагою Brit GF Veterinary Diet | 160 грн. |
Корм-дієта Brit VD Obesity Cat сухий для лікування ожиріння у котів 0.4 кгБеззерновий повнораціонний сухий корм-дієта з куркою та горохом для зниження надмірної ваги та підтримання нормальної маси ті... щела в дорослих котів. Показання: Зменшення надлишкової ваги та проблема ожиріння в котів Підтримання оптимальної ваги Підтримання ваги після кастрації Протипоказання: Кошенята Вагітні та лактуючі кішки Чому варто придбати? Це ретельно збалансована дієта, що забезпечує улюбленцю повноцінне харчування при особливих потребах його організму Відрізняється високим вмістом легкозасвоювано Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 238 грн. |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при надмірній вазі та ожирінніBrit GF Veterinary Diets Cat Obesity з куркою Повноцінний і збалансований дієтичний корм для зменшення надмірної ваги та під... щетримання ваги. ПОКАЗАННЯ: Зменшення надмірної ваги та ожиріння у кішок Підтримання оптимальної ваги Підтримання ваги після кастрації ПРОТИПОКАЗАННЯ Кошенята Вагітні та годуючі кішки СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ: Встановіть цільову вагу відповідно до породи і відрегулюйте індивідуальну добову дозу Brit VD Obesity Cat для зниження ваги на 1–2% на тиждень. Для ефективного та безпечного зниження ваги необхідно регулярно перевіряти вагу. Використовуйте Brit VD Obesity Cat протягом щонайменше 2 місяців. Не годуйте кішку жодним іншим кормом для тварин або харчовими продуктами для людини або закусками. ПІДТРИМАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ ВАГИ: Після бажаного зниження ваги продовжуйте годувати скориговану дозу Brit VD Obesity Cat протягом наступних 6 місяців. СКЛАД: Сушена курка (42%), жовтий горох (18%), білок жовтого гороху, бамбукова лігноцелюлоза (8%), м'якоть яблука, жир лосося(2%),гідр Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 238 грн. |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при надмірній вазі та ожирінні | 238 грн. |
Беззернова дієта при надмірній вазі та ожирінні з куркою та горохом для ко | 238 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухий дієтичний корм для котів із надмірною вагою Brit GF Veterinary Diets | 238 грн. | Продавець: Animal Yummy... |
Сухий корм для дорослих котів Brit VetDiets Cat Obesity для зниження зайво | 238 грн. | Продавець: MAO & K |
Серія Brit Veterinary Diet
від 770 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 4 544 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 4 120 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 665 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 639 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 810 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 735 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 260 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 678 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 250 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 784 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 938 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 236 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 240 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 3 511 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
Показання:
- Для зниження надмірної ваги і ожиріння
- Підтримка оптимальної ваги
- Тенденція до збільшення ваги після кастрації
Модификації Brit Obesity Cat
Ціни на Brit Obesity Cat |
---|---|---|---|---|
Brit Obesity Cat 400 g | від 160 грн. | 7 пропозицій | ||
Brit Obesity Cat 2 kg | від 810 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 490 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 130 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум
від 2 888 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 854 грн.
сухий корм, 11 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, борошно кролика, злаки, жир, печінка, олія, економ
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 20%, білок, злаки, жири, суперпреміум
від 2 440 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 472 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка (21%), рис (16%), злаки, вітаміни, суперпреміум
від 890 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: лосось (20%), рис (16%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 177 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: злаки, м'ясо, риба, субпродукти, овочі, білок, жири та олії, економ
від 1 900 грн.
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум