Картридж для води BRITA Maxtra+ Hard 2x
BRITA Maxtra+ Hard 2x |
|
Нове покоління фільтрів Maxtra
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Hard 2x
BRITA MAXTRA+ Limescale для жорсткої води 2 шт (1038698) | 490 грн. |
Комплект картриджів Brita MAXTRA+ Limescale для жорсткої води 2 шт (103869 | 490 грн. |
BRITA MAXTRA+ Limescale для жорсткої води 2 шт (1038698) | 490 грн. |
Модификації BRITA Maxtra+ Hard 2x
Ціни на BRITA Maxtra+ Hard 2x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Hard 1x | від 245 грн. | 2 пропозиції | ||
BRITA Maxtra+ Hard 2x | від 490 грн. | 3 пропозиції | ||
BRITA Maxtra+ Hard 4x | від 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →