Картридж для води BRITA Maxtra+ Limescale 1x (1038696)
BRITA Maxtra+ Limescale 1x |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Limescale 1x
Усі ціни 7 →Brita Brita Maxtra+ Limescale (для жесткой воды) | 260 грн. |
BRITA MAXTRA+ Limescale для жорсткої води (1038696) | 245 грн. |
Картридж BRITA MAXTRA plus Limescale 1шт (1038696) | 260 грн. |
Brita MAXTRА+ 1038696 | 260 грн. |
Brita MAXTRA+ Limescale для жесткой воды MAXTRA+Limescaleдляжесткойводы | 259 грн. |
Картридж для твердої води Brita Maxtra+ Limescale (1038696) | 260 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →