Дитяче автокрісло Britax Romer Dualfix
Відео 1Фото 10 |
Britax Romer Dualfix |
|
Першосортна модель дитячого автокрісла на поворотній базі з кріпленнями Isofix. А тепер по порядку. Britax Romer Dualfix належить до вищих верств суспільства автосидінь для маленьких пасажирів у віці від народження і приблизно до 4 років (0-18 кг). На догоду зручності посадки дитини виріб підлягає обертанню на стаціонарній базі в межах 360° по всіх фронтах. Під час руху на машині єдиною вірною позицією для малюків вагової групи 0+ (0-13 кг) буде «проти шерсті», ну а для діточок від крісло можна повернути обличчям вперед (а можна і не повертати).
Кріплення автокрісла в салоні авто проводиться за системою Isofix. Їй акомпанує висувна ніжка упору в підлогу. Зі свого боку, чадо у виробі пристібається посиленими п'ятиточковими ременями безпеки з м'якими накладками. Модель забезпечена системами регулювання нахилу спинки, підголовники і налаштування висоти ременів під зростання маленького пасажира. В якості оббивки крісла використовується швидкознімний чохол, що миється, в безлічі забарвлень. Вага виробу в зборі видався вельми чималим — 14.7 кг
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer Dualfix
Усі ціни 27 →Автокресло ROMER Dualfix TrendLine Black Thunder | 8 046 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Dualfix iSence Atlantic Green 2000035110 | 15 480 грн. |
Britax-Romer Britax Romer Dualfix Z-Line Obrotowy 0-18Kg Black | 12 400 грн. |
Britax-Romer Britax Romer Dualfix Z-Line Obrotowy 0-18Kg Black | 12 710 грн. |
Britax-Romer Britax Romer Dualfix Z-Line Obrotowy 0-18Kg Black | 13 020 грн. |
- Габарити 78x48x53 см.