Дитяче автокрісло Britax Romer Discovery Plus
Відео 3Фото 9 |
Britax Romer Discovery Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Discovery Plus
Усі ціни 41 →Автокресло Britax Römer Discovery Plus (Space Black) | 7 620 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER DISCOVERY PLUS Moonlight Blue (2000036850) 2000036 | 7 620 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black 2000036848 | 7 620 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Burgundy Red (2000036851) 200003685 | 7 620 грн. |
Britax-Romer Discovery Plus Midnight Grey DiscoveryPlusMidnightGrey | 7 620 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Discovery Plus:
- Розміри: 63-83x44x42 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →