Дитяче автокрісло Britax Romer Dualfix Pro M
Фото 18 |
Britax Romer Dualfix Pro M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Dualfix Pro M
Усі ціни 74 →Автокресло Britax-Romer Duaflix Pro M Atlantic Green | 18 420 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX PRO Blue Marble (2000038298) 2000038298 | 19 680 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Dualfix Pro M Atlantic Green 2000038514 | 18 420 грн. |
Автокрісло Britax-Romer DUALFIX PRO M Atlantic Green (2000038514) 20000385 | 18 420 грн. |
Britax-Romer Dualfix Pro M Fossil Grey DualfixProMFossilGrey | 18 420 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Dualfix Pro M:
- Розміри: 74x44x48 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →