Дитяче автокрісло Britax Romer Dualfix Plus
Відео 2Фото 24 |
Britax Romer Dualfix Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Dualfix Plus
Усі ціни 17 →Автокресло Britax Römer Dualfix Plus Moonlight Blue (2000036278) | 21 960 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX PLUS Moonlight Blue (2000036278) 200003627 | 21 960 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Dualfix Plus Moonlight Blue 2000036278 | 21 960 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Dualfix Plus Moonlight Blue (2000036278) 200003627 | 21 960 грн. |
Britax-Romer Dualfix Plus Moonlight Blue DualfixPlusMoonlightBlue | 21 960 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Dualfix Plus:
- Розміри: 55х44х74
РекомендуємоПорівняти в таблиці →