Дитяче автокрісло Britax Romer Adventure Plus i-Size
Відео 3Фото 26 |
Britax Romer Adventure Plus i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Adventure Plus i-Size
Усі ціни 24 →Автокрісло BRITAX-ROMER ADVENTURE PLUS Space Black(2000036852) | 7 939 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER Adventure Plus Midnight Grey | 5 880 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Adventure Plus Midnight Grey 2000036853 | 5 880 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER ADVENTURE PLUS Burgundy Red (2000036855) 200003685 | 5 880 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Adventure Plus Burgundy Red (2000036855) 200003685 | 5 880 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Adventure Plus i-Size:
- Розміри: 63 - 83х44х42 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →