Дитяче автокрісло Britax Romer King Pro
Фото 7 |
Britax Romer King Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer King Pro
Усі ціни 17 →Автокрісло BRITAX-ROMER KING Pro Midnight Grey (2000039216) | 9 960 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER King Pro Midnight Grey (2000039216) | 8 964 грн. |
Автокрісло Britax-Romer King Pro Midnight Grey 2000039216 | 8 964 грн. |
Автокрісло Britax-Romer KING Pro Midnight Grey (2000039216) 2000039216 | 8 964 грн. |
Britax Romer King Pro 9-20Kg Night Blue | 10 680 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer King Pro:
- Розміри: 67x45x54 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →