Дитяче автокрісло Britax Romer Max-Safe Pro
Фото 11 |
Britax Romer Max-Safe Pro |
|
Додатковий ремені для фіксації автокрісла в напрямку проти руху типу LATCH
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Max-Safe Pro
Усі ціни 15 →Автокресло BRITAX-ROMER MAX-SAFE Pro Jade Green (2000038455) | 20 940 грн. |
Автокрісло Britax-Romer MAX-SAFE PRO Jade Green (2000038455) 2000038455 | 20 940 грн. |
Britax-Romer Max-Safe Pro Space Black Max-SafeProSpaceBlack | 20 940 грн. |
Britax-Romer Автокрісло Britax-Romer MAX-SAFE PRO Jade Green (2000038455) | 20 940 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Max-Safe Pro Jade Green (2000038455) | 20 940 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Max-Safe Pro:
- Розміри: 77х44х58 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →