Електрочайник Brock WK 9903 SS 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Brock WK 9903 SS 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock WK 9903 SS 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Электрочайник Brock WK 9903 SS (WK9903SS) WK9903SS | 1 128 грн. |
Електрочайник Brock WK 9903 SS (WK9903SS) WK9903SS | 1 142 грн. |
Brock WK 9903 SS (WK9903SS) wk9903ss | 1 142 грн. |
Електрочайник BROCK WK 9903 SS | 1 099 грн. |
Brock Електрочайник Brock WK 9903 SS (WK9903SS) WK9903SS | 1 142 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →