Електрочайник Brock WK 06 SS нержавіюча сталь
Фото 4 |
Brock WK 06 SS 2022 рікпідсвічування нержавіюча сталь червоний |
|
Відсік для мережевого шнура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock WK 06 SS нержавіюча сталь
Електрочайник BROCK WK 06 SS | 834 грн. |
Електрочайник BROCK WK 06 SS | 826 грн. |
Електрочайник BROCK WK 06 SS | 992 грн. |
Чайник BROCK WK 06 SS | 835 грн. |
Модификації Brock WK 06 SS
Ціни на Brock WK 06 SS |
---|---|---|---|---|
Brock WK 06 SS нержавіюча сталь | від 826 грн. | 4 пропозиції | ||
Brock WK 06 RD червоний | від 996 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →