Розетка Bticino Axolute HD4125 білий
Bticino Axolute HD4125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bticino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bticino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bticino Axolute HD4125 білий
Усі ціни 6 →BTicino Bticino 2P 16A 250Vac (HD4125) | 523 грн. |
Bticino Bticino Axolute HD4125 | 523 грн. |
Розетка Bticino 2P 16A 250Vac HD4125 | 523 грн. |
BTicino Bticino 2P 16A 250Vac (HD4125) | 523 грн. |
BTicino Axolute евро-американский стандарт белый (HD4125) HD4125 | 519 грн. |
Bticino AXL Розетка 2P 16A 250Vac - євроамериканський стандарт - білі 1м ( | 519 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →