Розетка Legrand Valena Classic 770122 сріблястий
Legrand Valena Classic 770122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Classic 770122
Ціни на Legrand Valena Classic 770122 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774322 бежевий | від 297 грн. | 3 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774422 білий | від 297 грн. | 3 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 770122 сріблястий | від 551 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →