Похідний ніж BUCK 112 Ranger Auto
Відео 4Фото 10 |
BUCK 112 Ranger Auto |
|
Можливість відкрити ніж натисканням кнопки.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BUCK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BUCK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BUCK 112 Ranger Auto
Усі ціни 14 →Нож Buck 112 Ranger Auto 112BRSA | 10 045 грн. |
Buck 112 Ranger Auto (112BRSA) Black | 10 045 грн. |
Карманный нож Buck 112 Ranger Auto 112BRSA | 10 045 грн. |
Ніж Buck 112 Ranger Auto (112BRSA) | 10 045 грн. |
Нож Buck 112 Ranger Auto (112BRSA) 112BRSA | 9 533 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →