Похідний ніж SOG TAC Ops (TO1011-BX)
Відео 1Фото 9 |
SOG TAC Ops |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG TAC Ops
Усі ціни 9 →Нож тактический SOG Tac Ops, Black Micarta (TO1011-BX) | 13 776 грн. |
Розкладний ніж SOG Tac Ops (Black Micarta) SOG TO1011-BX | 13 104 грн. |
SOG Tac Ops складаний Black Micarta (SOG TO1011-BX) | 13 776 грн. |
Ніж складаний SOG Tac Ops Black Micarta (SOG TO1011-BX) | 13 104 грн. |
Ніж складний SOG Tac Ops black micarta чорний | 13 776 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →