Бойлер Buderus Logalux SU 160/5
Buderus Logalux SU 160/5 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Buderus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Buderus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Buderus Logalux SU 160/5
Бак-водонагрівач Buderus Logalux SU 160 8718543058 | 37 457 грн. |
Бойлер Buderus Logalux SU160/5W 8718543058 | 33 713 грн. |
Котел Buderus Logalux SU 160/5 W білий (8718543058) | 39 429 грн. |
Модификації Buderus Logalux SU 160/5
Ціни на Buderus Logalux SU 160/5 |
---|---|---|---|---|
Buderus Logalux SU 160/5 | від 33 713 грн. | 3 пропозиції | ||
Buderus Logalux SU 200/5 | від 39 446 грн. | 3 пропозиції | ||
Buderus Logalux SU 300/5 | від 43 468 грн. | 3 пропозиції | ||
Buderus Logalux SU 400/5 | від 53 784 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо