Бінокль Bushnell Marine 7x50 Porro Compass (137507)
Bushnell Marine 7x50 Porro Compass
Тип:морський
Кратність збільшення:7 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:117 м
Фокусування:автоматична
Призма:Porro, BaK-4
Всі характеристики
Характеристики Marine 7x50 Porro Compass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bushnell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bushnell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bushnell Marine 7x50 Porro Compass
Усі ціни 8 →Бинокль Bushnell Marine Blue 7x50 мм з компасом і далекомірною сіткою (137 | 13 386 грн. |
Бінокль Bushnell Marine Blue 7x50 мм з компасом і далекомірною сіткою (137 | 14 800 грн. |
Bushnell Бінокль Bushnell Marine Blue 7x50 мм з компасом і далекомірною сі | 14 800 грн. |
Морський бінокль Bushnell Marine Blue 7x50 мм з компасом та далекомірною с | 14 801 грн. |
Бінокль Bushnell Marine Blue 7x50 мм з компасом і далекомірною сіткою | 19 832 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →