Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50 (181174)
Відео 2Фото 6 |
Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:88 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:765 г
Всі характеристики
Характеристики BX-1 McKenzie HD 10x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leupold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leupold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50
Усі ціни 14 →181174 Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50mm темно-сірий | 14 000 грн. |
Бинокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50mm Shadow Gray 181174 | 14 350 грн. |
Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50mm Dark Grey (181174) | 14 350 грн. |
Бинокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50mm Dark Grey (181174) 181174 | 13 318 грн. |
Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x50mm Dark Grey (181174) 181174 | 14 350 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →