Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42 (181173)
Фото 7 |
Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:102 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:623 г
Всі характеристики
Характеристики BX-1 McKenzie HD 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leupold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leupold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42
Усі ціни 14 →182852 Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42mm MOSSY OAK BOTTOMLAND | 14 440 грн. |
Бинокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42mm Mos 182852 | 14 801 грн. |
Бинокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42mm MOSSY OAK BOTTOMLAND (182852) 182 | 13 059 грн. |
Бінокль Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42mm MOSSY OAK BOTTOMLAND (182852) 182 | 14 801 грн. |
Leupold BX-1 McKenzie HD 10x42mm Dark Grey (181173) 181173 | 12 997 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →