Приціл Bushnell Rimfire 3-9x40
Bushnell Rimfire 3-9x40
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 100 м:10.5 – 3.2 м
Довжина прицілу:210 мм
Всі характеристики
Характеристики Rimfire 3-9x40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bushnell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bushnell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bushnell Rimfire 3-9x40
Усі ціни 26 →Bushnell Rimfire 3-9x40 сітка DZ22 з підсвічуванням | 6 200 грн. |
Прицел Bushnell RR3940BS4 Rimfire, 3-9x40, DZ22 1013.00.99 | 5 450 грн. |
Приціл оптичний Bushnell Rimfire 3-9x40 сітка DZ22 | 5 450 грн. |
Оптический прицел Bushnell Rimfire, 3-9x40, DZ22 (RR3940BS4) | 5 450 грн. |
Bushnell Rimfire 3-9x40 сетка DZ22 с подсветкой | 8 610 грн. |
ще 20 пропозицій