Приціл Konus Konuspro-550 3-9x40
Фото 8 |
Konus Konuspro-550 3-9x40
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 100 м:13.4 – 4.5 м
Довжина прицілу:315 мм
Всі характеристики
Характеристики Konuspro-550 3-9x40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konus Konuspro-550 3-9x40
Усі ціни 22 →Оптический прицел Konus PRO-550 3-9x40 | 3 634 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO-550 3-9x40 550 7275 | 3 425 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO-550 3-9x40 550 7275 | 3 765 грн. |
Приціл оптичний KONUS KONUSPRO-550 3-9x40 | 3 765 грн. |
Приціл Konus KonusPro-550 3-9x40 550 (7275) | 3 483 грн. |
ще 17 пропозицій