Рація Caltta PH600 VHF Forest
Відео 4Фото 6 |
Caltta PH600 VHF Forest |
|
У комплекті дві антени Nagoya UT-72 PL-259 з перехідником на портативну рацію SMA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caltta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caltta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caltta PH600 VHF Forest
Усі ціни 26 →Комплект цифровых раций для леса Caltta PH600 Vhf Forest Military | 29 338 грн. |
Комплект цифрових рацій для лісу Caltta PH600 VHF Forest (ГРР00001048) | 29 337 грн. |
Профессиональная портативная рация Caltta PH600V Forest PH600 VHF Forest M | 23 805 грн. |
Портативна рація Caltta PH600V | 11 281 грн. |
Caltta PH600V | 11 281 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →