Рація Caltta PH600 (L) UHF (PH600L)
Відео 2Фото 5 |
Caltta PH600 (L) UHF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caltta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caltta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caltta PH600 (L) UHF
Автомобільний комплект цифрових рацій для міста Caltta PH600 (L) UHF Avto | 23 721 грн. |
Цифрова рація DMR Caltta PH600L UHF IP67 (0M0000000000-U1-) | 10 200 грн. |
Комплект цифрових рацій для міста Caltta PH600(L) UHF Urban (PH600LUHF2) | 19 635 грн. |
Комплект цифрових рацій для міста Caltta PH600(L) UHF Urban Military (PH60 | 26 977 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →