Батарейка Camelion Plus 24xAA LR6-PB24
Відео 4 | 408 грн. Купити! Батарейки Camelion Plus Alkaline AA (LR6) 24 шт (LR6-PB24)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Camelion Plus 24xAA LR6-PB24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camelion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camelion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Camelion Plus
Ціни на Camelion Plus |
---|---|---|---|---|
Camelion Plus 2xAA LR6-BP2 | від 38 грн. | 22 пропозиції | ||
Camelion Plus 4xAA LR6-BP4 | від 72 грн. | 18 пропозицій | ||
Camelion Plus 6xAA LR6-BP(4+2) | від 102 грн. | 9 пропозицій | ||
Camelion Plus 8xAA LR6-SP8 | від 179 грн. | 9 пропозицій | ||
Camelion Plus 24xAA LR6-PB24 | від 408 грн. | 1 пропозиція | ||
Camelion Plus 40xAA LR6-SP40 | від 599 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →