Акумулятор / батарейка Camelion 6xZA675 (A675-BP6)
Camelion 6xZA675 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camelion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camelion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camelion 6xZA675
Батарейка А675 / PR44 Zinc-Air * 6 Camelion (A675-BP6) A675-BP6 | 279 грн. |
Батарейка Camelion А675-BP6 Zinc-Air 6 шт (A675-BP6) | 216 грн. |
Батарейка Camelion A675/PR44 Zinc Air 1.45V, Silver | 58 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →